Wydarzenia kulturalne będą się odbywać dla maksymalnie 50% publiczności z zachowaniem zasad  sanitarnych przedstawionych w ww. rozporządzeniu. Zajęcia edukacyjno-kulturalne prowadzone będą dla grupy maksymalnie 15 osób z zachowaniem odstępu 1,5 m pomiędzy uczestnikami oraz szczególnych zasad określonych w ww. rozporządzeniu.

Informacje na temat aktualnej oferty będą na bieżąco publikowane na naszej stronie internetowej w zakładce Oferta oraz profilach w mediach społecznościowych siedziby głównej i poszczególnych filii. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniach kulturalnych i zajęciach edukacyjno-kulturalnych zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie osoby przebywające w budynkach Centrum Kultury Podgórza muszą zastosować się do wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny – obowiązuje między innymi dezynfekcja rąk oraz zasłanianie ust i nosa, a także zachowanie dystansu. Informacje o najważniejszych obowiązujących zasadach zostały zamieszczone przy wejściu do każdego z budynków Centrum oraz w innych ogólnodostępnych miejscach wewnątrz obiektów. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem przebywania na terenie Centrum Kultury Podgórza w stanie epidemii/zagrożenia epidemicznego.

Plakaty

komunikat

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.