Oferta zajęć na terenie Dzielnicy XIII Podgórze

Dzieci do lat 3 mieszkające na terenie Dzielnicy XIII Podgórze zostaną wraz z rodzicami ponownie zaproszone do siedziby głównej CKP, Klubu Przewóz i Klubu Rybitwy na spotkania Klubu Rodziców. Na najmłodszych czekają między innymi animacje, umuzykalnianie metodą prof. E.E. Gordona, multisensoryka, Czytadełko, nauka angielskiego Musical Baby oraz spotkania ze specjalistami.

W siedzibie głównej (ul. Sokolska 13) troszkę starsze dzieci i młodzież będą mogli rozwijać talent aktorski w Teatrzyku Niedużym oraz podczas zajęć wokalno-teatralnych z Anną Kukawską, a odpowiednią dawkę ruchu zapewni im joga, capoeira, balet klasyczny, zumba oraz nowość w ofercie – Break Dance. Dzieci zainteresowane nauką śpiewu i gry na instrumentach będą mogły wziąć udział w lekcjach indywidualnych, prowadzonych w tym roku również w języku angielskim i rosyjskim. Specjalnie dla małych artystów odbywać się będą warsztaty rękodzielnicze i artystyczne. Na najbardziej utalentowane dzieci czeka znana i ceniona Akademia Plastyczna, której uczestnicy nie tylko poznają tajniki rysunku, malarstwa i rzeźby, ale również będą uczestniczyli w wyjątkowych projektach z okazji Konkursu Szopek Krakowskich i Parady Smoków. Dla dorosłych i seniorów przygotowane zostały warsztaty rękodzielnicze, a także profesjonalne kursy malarstwa, ceramiki i haftu. W ofercie znalazły się unikatowe na światową skalę warsztaty koronki klockowej, podczas których uczestnicy zgłębiają niemal zapomnianą technikę tworzenia wyjątkowych koronek. Dla dorosłych i seniorów dostępne będą również lekcje języków obcych, podstawy obsługi komputera i profesjonalny kurs fotografii. Od września ruszają zajęcia rekreacyjne i taneczne, w tym nowości Stretching oraz Latino Solo. Dorośli będą mogli również doskonalić grę na instrumentach oraz spróbować swoich sił w Studiu Piosenki Doroty Helbin.

Klub Rybitwy (ul. Rybitwy 61) przygotował dla dzieci i młodzieży ofertę zajęć tanecznych i ruchowych, w ramach której uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności baletowe, tańca nowoczesnego oraz wziąć udział w treningach zespołu tanecznego Team Queen. W klubie odbywać się będą również indywidualne zajęcia gry na instrumentach, próby zespołu wokalnego oraz lekcje języków obcych. Dzieci i młodzież zainteresowane sztuką, będą mogły wziąć udział w warsztatach rękodzieła, ceramiki i spotkaniach Koła Plastycznego. W ofercie dla dorosłych i seniorów znajdują się zajęcia taneczne i rekreacyjne, a także warsztaty sztuk zdobniczych, kurs językowy i spotkania zespołu wokalnego „Retro”.

Ofertę dla dzieci i młodzieży przygotował również Klub Przewóz (ul. Łutnia 1), w którym odbywać się będą zajęcia baletowe, hip-Hop i jujitsu, a także nowości – akrobatyka i taniec ludowy. Nie zabraknie także logopedii, gimnastyki korekcyjnej, szerokiego wyboru zajęć artystycznych, a także nauki angielskiego i gry na instrumentach. Nowością w ofercie będą skierowane do uczniów szkół podstawowych zajęcia przyrodniczo-plastyczne Grządka Sztuki. Dorośli i seniorzy zaproszeni zostaną na indywidualne lekcje angielskiego, warsztaty fotograficzne, a także na szkolenie Senior w Internecie. Na swoje spotkania zapraszają także Koło Gospodyń Miejskich oraz Orkiestra Dęta. Wszystkie osoby spragnione aktywności fizycznej będą mogły wziąć udział w zajęciach rekreacyjnych i tanecznych, takich jak joga, zumba, pilates czy fitness.
1 /

Oferta zajęć na terenie Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

Na spotkania Klubu Rodziców w Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki zaprasza Klub Iskierka
(ul. Żywiecka 44). W ofercie dla najmłodszych znalazły się również zajęcia pn. Bum Bum Rytmika, balet, gimnastyka korekcyjna, taniec i plastyka. Starsi mogą skorzystać z warsztatów krawieckich, stolarskich, plastycznych, tworzenia komiksów i konstruktorskich. W ofercie klubu znajduje się również nauka gry na instrumentach, koło teatralne i taniec.  Dla dorosłych i seniorów Klub Iskierka przygotował warsztaty z autorelaksacji i lekcje indywidualne gry na instrumentach.

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay (ul. Zakopiańska 62) w swojej ofercie dla dzieci i młodzieży przygotował zajęcia plastyczne, taneczne, musicalowe i teatralne, a także pracownie projektowania ubioru i multimedialną oraz lekcje gry na instrumentach. Dorośli mogą skorzystać z rozbudowanej oferty zajęć fotograficznych, teatralno-musicalowych, wokalnych i nauki gry na instrumentach. Osoby zainteresowane modą zapraszane są na zajęcia projektowania ubioru. CSW Solvay oferuje również liczne grupy artystyczne i koła zainteresowań.
Warsztaty chemiczne - Klub Młodego Naukowaca
Warsztaty chemiczne - Klub Młodego Naukowca
Warsztaty chemiczne - Klub Młodego Naukowca
Warsztaty chemiczne - Klub Młodego Naukowca
Warsztaty chemiczne - Klub Młodego Naukowca
Warsztaty chemiczne - Klub Młodego Naukowca
1 /

Oferta zajęć na terenie Dzielnicy VIII Dębniki

Spotkania Klubu Rodziców będą odbywały się w dwóch filach zlokalizowanych w Dzielnicy VIII Dębniki – Ośrodku Ruczaj i Klubie Skotniki. Dla najmłodszych zostaną przygotowane warsztaty ogólnorozwojowe, umuzykalniające, animacyjne, a także spotkania ze specjalistami.

W Ośrodku Ruczaj (ul. Rostworowskiego 13) prowadzone będą liczne zajęcia i warsztaty skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów. Najmłodsi odbiorcy kultury będą mogli skorzystać z zajęć artystycznych, edukacyjnych oraz umuzykalniających „Harmoniusz”. Dla starszych dzieci oraz młodzieży przygotowane zostały między innymi warsztaty wokalno-estradowe, artystyczne, zajęcia taneczne i teatralne oraz lekcje języków obcych i gry na instrumentach. Dorośli i seniorzy będą mogli skorzystać z zajęć rekreacyjnych, takich jak gimnastyka relaksacyjna czy pilates, a także warsztatów artystycznych i rękodzieła. W ofercie dla dorosłych znajdą się również zajęcia językowe, gry na instrumentach i warsztaty taneczne.

Klub Skotniki (ul. Batalionów Chłopskich 6) przygotował na nowy sezon zajęcia muzyczno-taneczne dla najmłodszych oraz dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą mogli szkolić się w zakresie baletu, tańca nowoczesnego, śpiewu, a także gry na instrumentach. Zaplanowane są również próby zespołu teatralnego, a także warsztaty plastyczne i kurs gry w szachy. W ofercie klubu znalazły się również zajęcia fitness dla dorosłych i seniorów, a także lekcje indywidualne języka angielskiego.

W ofercie Klubu Pychowice (ul. Ćwikłowa 1) dla dzieci i młodzieży zaplanowano zajęcia plastyczne i taneczne, a także muzyczne. W ramach warsztatów edukacyjnych młodzi uczestnicy będą mogli uczyć się podstaw fotografii i robotyki, a odpowiednią dawkę ruchu zapewnią treningi piłki nożnej. Dla dorosłych będą odbywały się zajęcia plastyczne, a także aerobik, zumba i pilates.

Klub Kostrze (ul. Dąbrowa 3) przygotował ofertę dla dzieci zajęć rekreacyjnych i tanecznych oraz plastycznych. W klubie będą odbywały się również lekcję gry na instrumentach, warsztaty robotyki, fotografii i rekreacyjne. Dorośli i seniorzy poznają technikę tworzenia rękodzieła, a także będą mogli zadbać o kondycje fizyczną w czasie zajęć rekreacyjno-tanecznych.

Klub Tyniec (ul. Dziewiarzy 7) najmłodsze dzieci zaprosi do Dziecięcej Akademii Bajek oraz na zajęcia taneczne i ogólnorozwojowe. Dla starszych dzieci i młodzieży odbywać się będą między innymi warsztaty ceramiki artystycznej, robotyki i chemiczne, a także szkolenia śpiewu, gry na instrumentach, tańca i języka migowego. W ofercie klubu znalazł się również tenis stołowy, bilard i szachy oraz zajęcia zumby. Dorośli mogą skorzystać z szerokiej oferty zajęć rekreacyjnych i tanecznych, doskonalić umiejętności na warsztatach plastycznych, a seniorzy spróbować sił w grupie folklorystycznej.
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
Akademia Plastyczna
1 /

Oferta zajęć na terenie Dzielnicy X Swoszowice

Najmłodsi mieszkańcy Dzielnicy X Swoszowice i ich rodzice mogą wziąć udział w spotkaniach w ramach Klubu Rodziców w Klubie Kliny oraz Klubie Wróblowice. W ofercie znalazły się warsztaty ogólnorozwojowe, zajęcia umuzykalniające metodą prof. E.E. Gordona, Czytadełko, warsztaty z wykorzystaniem klocków bObles oraz spotkania ze specjalistami.

Klub Kliny (ul. Biskupa Albina Małysiaka 1) proponuje dla dzieci i młodzieży warsztaty robotyki,  plastyczne oraz modelarskie. Młodzi odbiorcy kultury będą mogli również wziąć udział w lekcjach śpiewu, gry na instrumentach i zajęciach tanecznych.  Dla dzieci i młodzieży zainteresowanych aktorstwem w Klubie Kliny będą odbywały się próby teatralne zespołu „Sceny Kliny”. Dorośli i seniorzy mogą skorzystać z szerokiej oferty zajęć ruchowo-tanecznych oraz muzycznych.

W Klubie Wróblowice (ul. Niewodniczańskiego 74) przygotowane zostały dla najmłodszych warsztaty plastyczne, robotyki, zajęcia ruchowe i baletowe, a także ognisko artystyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci i młodzież szkolna mogą skorzystać z warsztatów edukacyjnych, plastycznych, w tym ceramiki, filcowania, tkactwa, hafciarstwa. Zorganizowane zostaną zajęcia taneczne i ruchowe oraz lekcje śpiewu i gry na instrumencie. W klubie odbywają się również robotyka, programowanie Minecraft i nowości – warsztaty stolarstwa i majsterkowania oraz spotkania w ramach pracowni młodego naukowca „Poczuj chemię do nauki”. Dla dorosłych i seniorów organizowane będą trening umysłu, zajęcia malarskie w ramach Otwartej Pracowni Artystyczna oraz warsztaty teatralne, ceramiki, filcowania, tkactwa, hafciarstwa i batiku. Klub zapewni też odpowiednią dawkę ruchu organizując pilates, jogę, zumbę, fitness brazylijski i zajęcia aerobowe.

W ramach oferty Klubu Soboniowice (ul. Jerzego Kuryłowicza 115) dla najmłodszych odbywać się będzie Chatka Dwulatka, spotkania z logopedą, zajęcia taneczne i plastyczne, a także warsztaty robotyki. Starsze dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z warsztatów dekorowania, robotyki, plastycznych i rysunku, a także z lekcji języka angielskiego, gry na instrumentach, śpiewu i treningów tanecznych. Klub rękodzieła – Dekoratornia zaprosi do wspólnej pracy dorosłych i seniorów. Dla tej grupy wiekowej przygotowane zostały również kurs języka angielskiego, nauka gry na instrumentach i śpiewu oraz gimnastyka dla kręgosłupa oraz nowość - Super Dance.

Klub Zbydniowice (ul. Matematyków Krakowskich 102) organizuje dla najmłodszych warsztaty „Plastelinki” i zajęcia ruchowo-taneczne. Na dzieci i młodzież czekają zajęcia taneczne, plastyczne, rekreacyjne oraz lekcje śpiewu i gry na instrumentach. W klubie odbywają się również  korepetycje i  kursy przygotowujące z matematyki, warsztaty robotyki i treningi tenisa stołowego oraz karate. Dorośli i seniorzy mogą skorzystać z szerokiej gamy zajęć teatralnych, muzycznych i ruchowo-tanecznych. W ramach cyklów odbywać się będą Rodzinne Warsztaty Sztuki Użytkowej, Spotkania Otwartej Kuchni i Spotkania podróżnicze „Niebezpiecznie wychodzić za próg, mój Frodo...”
Warsztaty komputerowe dla seniorów
Warsztaty komputerowe dla seniorów
Warsztaty komputerowe dla seniorów
Warsztaty komputerowe dla seniorów
Warsztaty komputerowe dla seniorów
Warsztaty komputerowe dla seniorów
1 /

Oferta zajęć na terenie Dzielnicy XI Podgórze Duchackie

Na terenie Dzielnicy XI Podgórze Duchackie spotkania dla najmłodszych w ramach Klubu Rodziców organizuje Klub Piaskownica (ul. Łużycka 55). W ofercie klubu znalazły się również zumba kids, balet, taniec współczesny oraz warsztaty muzyczne. Dzieci i młodzież zapraszane są na treningi capoeiry, kurs rysunku i malarstwa oraz języka angielskiego. Dla dorosłych i seniorów przygotowano kurs komputerowy, malarstwa i języków obcych oraz liczne zajęcia taneczno-ruchowe.

W klubie Wola Duchacka (ul. Malborska 98) specjalnie dla najmłodszych przygotowane zostały zajęcia teatralne oraz baletowe, troszkę starsze dzieci i młodzież mogą wziąć udział w warsztatach multimedialnych, lekcjach angielskiego, gry na instrumentach, śpiewu i aktorstwa, a także pantomimy. W ofercie zajęć rekreacyjnych znalazły się szermierka klasyczna i aikido. Dorośli i seniorzy w ramach grupy Mirofory będą doskonalić umiejętności plastyczne i poznawać tajniki pisania ikon oraz trenować kondycję podczas zajęć taneczno-ruchowych. Dla gości klubu udostępnione zostało także profesjonalne studio nagrań.
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
Warsztaty fotografii - siedziba główna
1 /

Oferta zajęć na terenie Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim

Kluby Rodziców w Dworze Czeczów i Klubie Aleksandry zapraszają rodziców z dziećmi na zajęcia ruchowe, ogólnorozwojowe, umuzykalniające metodą prof. E.E. Gordona, animacyjne i spotkania ze specjalistami.

W ofercie Dworu Czeczów (ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36) znalazły się atrakcyjne zajęcia dla osób w każdym wieku. Najmłodsi mogą skorzystać z warsztatów edukacyjnych, rekreacyjnych, tanecznych i plastycznych. Dla starszych dzieci i młodzieży zaplanowano naukę języków obcych, gry na instrumentach, śpiewu, baletu, a także treningi cheerleaderskie oraz capoeiry. Na terenie filii można również wziąć udział w warsztatach ceramiki, plastycznych, modelarskich, fotografii oraz robotyki. Dla dorosłych i seniorów odbywać się będą warsztaty ceramiki, fotografii cyfrowej i modelarskie oraz kursy języka angielskiego, a także szeroki wachlarz zajęć taneczno-ruchowych, w tym Step, Tabata, Zumba Latino i Salsa.

Klub Aleksandry (ul. Aleksandry 1) dla najmłodszych przygotował Klub Malucha, spotkania z logopedą, zumbę kids, naukę języków obcych oraz warsztaty taneczne i plastyczne. Na starsze dzieci i młodzież czekają zajęcia plastyczne, taneczne, zumba junior i capoeira, nauka gry na instrumentach oraz języków obcych. Dorośli i seniorzy mogą skorzystać z oferty zajęć twórczych, w tym garncarskich, tworzenia ceramiki i plastycznych, wziąć udział w próbach zespołu teatralno-kabaretowego, a także nauczyć się gry w szachy, obsługi komputerów i smartfonów oraz wykonywania wyjątkowych fotografii. W ofercie znalazły się również Zumba, Latino Solo, taniec towarzyski, gimnastyka i Nordic Walking.
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
Język angielski dla dzieci i młodzieży
1 /

Szczególne zasady bezpieczeństwa

Ze względu na wytyczne sanitarne związane z pandemią COVID-19  liczba uczestników zajęć będzie ograniczona tak, by umożliwić uczestnikom zachowanie wymaganego dystansu społecznego. Wszystkie osoby biorące udział w letnich zajęciach będą zobligowane do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny.

Informacje i zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone są stacjonarnie w filiach Centrum Kultury Podgórza oraz on-line za pośrednictwem serwisu Strefa Zajęć. Szczegółowe informacje na temat oferty zajęć, zapisów oraz płatności dostępne są na stronie internetowej ckpodgorza.pl, w zakładce ZAJĘCIA.

Plakaty

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.