Jednym z nowych obostrzeń związanych z walką z epidemią koronawirusa Sars-Cov-2, ogłoszonych przez Prezesa Rady Ministrów 4 i 21 listopada br., jest konieczność czasowego zamknięcia dla klientów (w terminie 7.11-27.12.2020 – ale z możliwością jego wydłużenia) placówek kulturalnych. Dlatego też, Centrum Kultury Podgórza na ten okres wstrzymuje organizowanie wszystkich stacjonarnych zajęć – dotyczy to zarówno siedziby głównej (przy ul. Sokolskiej 13) jak i wszystkich 18 filii. Nie przestajemy jednak działać i sukcesywnie przenosimy do sieci kolejne elementy naszej oferty zajęciowej.

Siedziba główna Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13) będzie realizować w trybie online m.in. cieszące się ogromną popularnością zajęcia Akademii Plastycznej – dla wszystkich grup wiekowych. Zdalnie będzie też można uczestniczyć w indywidualnych lekcjach gry na instrumentach (pianinie, skrzypcach, gitarze, gitarze elektrycznej oraz flecie). Do sieci przenoszą się też zajęcia wokalne oraz teatralno-wokalne z Anną Kukawską – nowość w sezonie 2020/2021. Nie zabraknie też tanecznych propozycji – online będą prowadzone zajęcia baletowe dla dzieci, street dance (nasza kolejna nowość w sezonie 2020/2021) oraz taniec współczesny (grupa Art Rock). Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej zdalnie będą też mogli kontynuować grupowe zajęcia z języka angielskiego. Przez internet będą również prowadzone indywidualne lekcje języka angielskiego i francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkich, którzy nie chcą rozstawać się z obiektywem aparatu zwłaszcza teraz, zachęcamy również do spotkań online w ramach warsztatów fotografii cyfrowej.

Aktualne informacje o ofercie online Centrum Kultury Podgórza oraz wszystkich filii można znaleźć na naszej stronie internetowej ckpodgorza.pl, w sekcji „Oferta”. Zachęcamy również do śledzenia komunikatów w mediach społecznościowych.

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.