Mierząca niemal 30 m kw. sala prób Podgórski Underground została wyposażona w sprzęt pozwalający przeprowadzić w niej zarówno próbę solisty, jak i kilku osobowego zespołu muzycznego. W Undergroundzie znajduje się pełny backline, zestaw perkusyjny (Gretsch Energy 20" oraz 1 crash, 1 ride, hi-hat Paiste 101), pianino, pianino cyfrowe Yamaha DGX 660, wzmacniacze gitarowe (Peavey Bandit 112-100 W) i basowe (Ibanez Promethean P3110–300 W). Wnętrze sali zostało przystosowane, tak aby zapewnić artystom najlepsze warunki pod względem akustycznym – dźwięk pozostaje czysty, a selektywne brzmienie pozwala muzykom słyszeć się nawzajem i pracować w komfortowych warunkach.

Dodatkowym atutem Podgórskiego Undergroundu jest dogodna lokalizacja w centrum Podgórza. Do miejsca prób muzycy mogą dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Szczegółowe informacje i zasady rezerwacji

Korzystanie z Podgórskiego Undergroundu możliwe jest po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji terminu. Po wcześniejszej konsultacji telefonicznej istnieje możliwość uzyskania dostępu do internetu w czasie wynajmu sali. Koszt wynajmu sali prób na godzinę to 30 zł brutto. Dla stałych klientów obowiązuje promocja – 5 próba gratis.

Rezerwacji terminów można dokonać mailowo, pisząc na adres: info@ckpodgorza.pl, bądź telefonicznie, pod numerem: 12 656 36 70 wew. 30  Szczegółowe informacje na temat możliwości i zasad rezerwacji sal w Centrum Kultury Podgórza znajdują się na stronie internetowej ckpodgorza.pl w zakładce WYNAJEM SAL
1 /

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.